O mnie - Psychometamorfoza Monika Świtoń

Telefon: 519 462 205
Monika Świtoń
Psycholog | Psychterpeuta
PsychoMetamorfoza
PsychoMetamorfoza
Przejdź do treści

O mnie

Psycholog | Psychoonkolog | Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny i EMDR

Pracuję z osobami cierpiącymi na różnego rodzaju zaburzenia natury psychicznej i somatycznej oraz z osobami, które potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z problemami codziennego życia. Specjalizuję się w pomocy osobom z chorobą nowotworową, w żałobie i traumie. Współpracuję ze specjalistami różnych dziedzin.

Rozwijam taką praktykę psychologiczną, która odpowiada na konkretne problemy, dlatego łączę elementy różnych nurtów szczególnie terapii behawioralnych i poznawczych. Terapia poznawczo behawioralna jest bardzo skuteczna w leczeniu depresji, nerwicy, lęków napadowych, fobii (np. agorafobii), fobii społecznej, bulimii, nerwicy natręctw, stresu pourazowego oraz schizofrenii.

Jako terapeuta staram się najlepiej jak potrafię pomagac osobom, które doświadczają cierpienia. Rozwijam taką praktykę psychologiczną, która odpowiada na konkretne problemy.

Kwalifikacje
- mgr psychologii - Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu, specjalizacja: psychologia kliniczna
- Ukończone studia podyplomowe z psychoonkologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej
- Warsztat: kliniczny: Terapia w nurcie EMDR, realizowane przez Polskie Towarzystwo Terapii EMDR
- Warsztat: kliniczny: Racjonalna Terapia Zachowań, realizowane przez Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej
- Warsztat kliniczny: Interwencja kryzysowa w sytuacji śmierci i żałoby, realizowane przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.
- Warsztat kliniczny: Zabawa i techniki ekspresyjne w psychoterapii dzieci i młodzieży, realizowane przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.
- Warsztat kliniczny: Diagnoza i terapia dzieci i młodzieży, realizowane przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.
- Obecnie w trakcie specjalistycznego, czteroletniego szkolenia w CTPB w Warszawie

Monika Świtoń (Marcinkowska) - ZnanyLekarz.pl
Created with WebSite X5
Psychometamorfoza Monika Świtoń
Zadzwoń: 519 462 205
Wróć do spisu treści